Planet PR

Kontakt email, www
Kościuszki 40/6
30-105 Kraków , woj. Małopolskie

Fotografia

Fotografia biznesowa

Specjalizacje:

  • Fotografia
  • Fotografia biznesowa

O nas

Planet PR to jeden z liderów na polskim rynku marketingu, promocji i upowszechniania wiedzy o sektorze innowacyjnej gospodarki. Naszą silną stroną jest doświadczenie w zakresie komunikacji i strategii w obszarach specjalizacji. Projekty agencyjne charakteryzują się przede wszystkim wysoką efektywnością i innowacyjnością rozwiązań. Realizowane w oparciu o własne wypracowane metody i narzędzia pracy. Planet PR przygotowuje kompleksowe rozwiązania począwszy od planu strategicznego, przez kreatywne rozwiązania oraz zarządzanie i monitoring przebiegu projektu. Jako jedyny polski podmiot należy do jednej z najlepszych, światowych sieci agencji komunikacyjnych − GlobalCom-PR Network.

Projekty realizowane przez Planet PR, to m.in. kompleksowa organizacja trzech edycji European Rover Challenge, największej imprezy robotyczno-kosmicznej w Europie, wspieranej m.in. przez Europejską Agencję Kosmiczną. Została nagrodzona prestiżowymi nagrodami, m.in. Stevie Awards, MP Power Awards czy Złotymi Spinaczami. Planet PR otrzymało także Grand Prix Złotych Formatów (kampania promocyjna woj. świętokrzyskiego), I miejsce w kategorii Event Złotych Formatów (StarForce − największy w Europie event dla fanów Gwiezdnych Wojen).

Do grona głównych klientów i partnerów należą: HID Global (Assa Abloy), Axis Communications, Physio-Control, Maxell, The Mars Society, Miasto Kraków, Krajowy Fundusz Kapitałowy, GlobalCom PR Network.